forum młodzieżowe

Forum młodzieżowe i nie tylko :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-04-15 11:43:40

kacper1991991

User

Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 1
Punktów :   

Jak zerwać z dziewczyną w takiej sytuacji?

Siemka. To mój pierwszy post na tym forum. Może poradzicie co mam zrobić.

Jestem rówieśnikiem mojej dziewczyny. Poznaliśmy się na portalu randkowym. Żyjemy w związku na odległość – 90 km i widujemy się raz na miesiąc. Do kitu moim zdaniem, no ale postanowiliśmy, że spróbujemy. Nasz związek jakoś się tam rozwinął, ale ostatnio zacząłem odczuwać, że chyba jednak nie jest dziewczyną, której szukam.

Więc zaczynam poważnie myśleć nad zerwaniem. Problem polega na tym, że gdybym definitywnie się na to zdecydował to jest taki problem. Umówiliśmy się już z półtora miesiąca temu, że pojedziemy razem w czerwcu na wesele jej brata, na którym ona ma być druhną. Przez ostatnie tygodnie dużo to omawialiśmy. Kiedy jeszcze nie rozpatrywałem zerwania, obiecałem, że z nią pojadę. To dla niej bardzo ważne.

Zastanawiam się, czy zaczekać do wesela i potem z nią zerwać, żeby przeżyła z radością tę jakże ważną dla niej imprezę, czy powiedzieć jej to przed weselem?

Mogę oczywiście wypiąć poślady i ot tak z nią zerwać jak tylko całkiem się do tego pomysłu przekonam od razu, ale nie jestem w stanie zranić ją podwójnie: złamaniem obietnicy i jeszcze samym zerwaniem.

Jeśli zdecydowałbym się na zerwanie przed weselem, niedługo bym się pewnie związał z nową. Ale w takim przypadku nie mógłbym raczej pojechać na wesele z byłą posiadając nową. To byłoby nie fair.


Jak radzicie uczynić, gdybym się już na 100% zdecydował na zerwanie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldomki letniskowe sobieszewo samochody soda kaustyczna wrocław